close

Apie Eurotronic

Praėjo virš 20 metų, kuomet Eurotronic nuosekliai, etiškai ir su pasiaukojimu kuria savo poziciją ne tik vietinėje, bet ir kitose rinkose. Šiandien esame vertinami kaip viena Lenkijoje pirmaujančių įmonių, kuri tiekia informacinių technologijų sprendimus pilnai remiančius ilgalaikio turto, t.y. įvairių techninių objektų ir sistemų, nekilnojamo turto, riedmenų bei infrastruktūros valdymą. Mūsų ligšioliniai pasiekimai tai virš 200 patenkintų Klientų ir virš 7000 vartotojų, kurie efektyviai valdo savo techninį turtą ne tik Lenkijoje, bet taip pat Lietuvoje, Čekijoje, Rusijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje.

 

Mūsų pranašumai:

 

 

 

Profesionali grupė
Įdarbiname stabilią ir patyriusią aukštos klasės specialistų grupę, kurie turi atitinkamas kvalifikacijas bei informacinių technologijų gebėjimus, be to, nuodugniai yra susipažinę ir supratę naujausias technologijas, trendus bei gerąsias praktikas turto, logistikos ir automatikos sistemų išlaikymo srityje.

 

Pasaulinės klasės produktas – Infor EAM

Nuo 1997 m. buvome vienintelis Lenkijoje partneris įmonės Datastream Systems, Inc., kurią 2006 m. perėmė Infor Global Solutions (www.infor.com) – amerikiečių potentatas įmonių programinės įrangos tiekėjų rinkoje. Reikia pažymėti, kad Infor siūlomus produktus žino ir vartoja 70000 įmonių ir organizacijų, veikiančių per 200 valstybių. Infor įdarbina apie 12700 asmenų, o metinio pardavimo vertė siekia beveik 3 mld USD. Eurotronic turi Infor Channel Partner statusą sistemos Infor EAM platinimo ir sistemos diegimo srityje ir ši veikla sekasi puikiai. Ilgalaikį bendradarbiavimą, profesionalumą bei išmatuojamus pasiekimus pastebėjo mūsų partneris. Šitą išreiškė pripažinti prizai:

 

  • Infor EAM Most Contract Wins FY 2007,
  • Infor EMEA Channel Partner Award 2009,
  • Infor Partner of the Year 2012.

 

Suintegruoti sprendimai

Mūsų vykdomuose projektuose užtikriname duomenų integravimą ir pasikeitimą tarp nuosavų sprendimų ir pasaulinių sistemų gamintojų SCADA, GIS, BI, ERP, (tame: SAP, Oracle, JD Edwards, Axapta) programų, o taip pat finansų-buhalterinių ir žmonių išteklių vadybos sistemų. Dėl to mūsų Klientai turi galimybę sukurti sklandžią, pilnai suintegruotą aplinką, išnaudojančią turimą informacinių technologijų infrastruktūrą ir automatikos sistemas.

 

 

Inovaciniai projektai
Eurotronic – tai įmonė, žinoma dėl inovacinių vykdomų projektų pažiūrų, kuomet mūsų specialistai kartu su Kliento grupe sugeba išdirbti ir įdiegti sprendimus, teikiančius svarbias vertybes bei turto valdymo procesų pagerinimą, o tai duoda gerų verslo rezultatų. Mūsų konsultantų siūlomi sprendimai atsižvelgia į aktualius Europos standartus turto valdymo srityje, įskaitant normas: ISO 55000 „Asset Management Standard” bei EN15341:2007 „Maintenance – Maintenance Key Performance Indicators”.

 

 

Nuosavi CMMS klasės produktai

Remdamiesi ilgamete patirtimi, taip pat sukūrėme savo informacinių technologijų produktus, remiančius techninio turto bei serviso paslaugų ZMT, CRANE i SZEOR, eService, eMobile, kurios kelių metų bėgyje sulaukė daug prestižinių rekomendacijų, valdymo procesus. Mūsų sistemos yra nuolat tobulinamos ir plečiamos priklausomai nuo Klientų keliamų reikalavimų. Užtikriname pilną paramą vartotojams visais prieinamais informaciniais kanalais.

 

Kviečiame naudotis mūsų paslaugomis.