• Kokybė
  Kokybė tai nuolatinis tobulumo siekimas. Tobuliname ją kiekvieną dieną.
 • Inovatyvumas

  Siekimas būti pionieriumi stimuliuoja mūsų inovacijas. Susipažinkite su mūsų CMMS sistemų, EAM sistemų ir priežiūros pasiūlymu.

 • Patirtis

  Kuriame ateitį, išnaudojant patirtį.Tai nurodo mums gerą kryptį.

 • Saugumas

  Mūsų plėtros garantija yra saugumas. Jis duoda mums ramybės pojūtį.

close

Infor EAM

Eurotronic siūloma Infor EAM sistema (aktuali versjia 11) yra vienas pagrindinių pasaulinio lygio Enterprise Asset Management klasės informacinių technologijų produktas, kurį nupirko jau virš 15000 daugelio sričių įmonių ir organizacijų.

Nuėjau: https://www.infor.com/solutions/eam/

Infor EAM:
– Aptarnauja pagrindinius procesus ir duomenis, reikalingus pajėgiam ir veiksmingam objektų, kuriems reikalingos lėšos jų optimalaus funkcionalumo užtikrinimas, valdymui;

– Yra efektyvi priemonė gerinti įrenginių prieinamumą ir patikimumą didinant investicijų į ilgalaikį turtą, grąžą;

 Padeda kontroliuoti kaštus, susijusius su išoriniais vykdytojais ir tiekėjais, bei jų garantijas pristatomiems komponentams ir paslaugoms.

 

2017 m. Infor EAM buvo išskirtas iš 11 įmonių, siūlančių ilgalaikio turto valdymo sistemas Gartnerio magiškajame kvadrate.  Nuolatinės plėtros dėka, siekiant kuo geresnio funkcionalumo ir elastingumo integruojantis su kitomis programomis, Infor EAM tapo lyderiu, kuris turi begalines galimybes savo programinės įrangos diegimo srityje, remiantis visais kliento poreikiais.

Daugiau šia tema: http://eurotronic.lt/pl/#/10,aktualnosci/6741/infor-eam-liderem-najnowszym-raporcie-gartner

Daugiau apie Infor EAM: https://www.infor.com/solutions/eam/